Блог

Як обрати двері?

Для полегшення вибору міжкімнитних дверей краще звернути увагу на дану статтю, щоб зробити правильний вибір міжкімнатних дверей найкращого виробника.

Детальніше
Тренінг Terminus на виробництві

Компанія Terminus провела навчальний тренінг серед співробітників, дилерів, дистрибюторів, маркетологів , аналітиків та інших співробітників та партнерів з метою покращення знань продукції ТОВ "Термінус".

Детальніше

Чому варто вибрати Термінус?

Як вірно обрати двері з пропозицій Terminus?

Підприємство підбирає матеріали на основі суворого дотримання екологічних стандартів (всі продукти відповідають міжнародним стандартам, що підтверджується відповідними сертифікатами). Використання передових технологій та екологічно чистих матеріалів дозволяє займати провідну позицію на ринку України і конкурувати з виробниками Росії і Європи.

Чому варто вибрати Термінус?

Сео текст

Двері встановлюються на спеціальні конструкції. Маляр за допомогою пневмосистеми і краскопульт проводить тонування дверей потрібним кольором. Виконуючи цю операцію, майстер переміщається від початку двері до їх кінця, а потім у зворотному напрямку перекриваючи попередньо нанесений шар на 1/3. Такі дії повторюються до тих пір поки вся сторона двері, а також крайки не будуть покриті лаком. Після цього оператор переходить на іншу сторону і проходить повторне,

Скачать каталог

Скачай каталог, делай выбор еще проще, твой выбор - самый важный.

Завантажити каталог

Скачай каталог, роби вибір ще простіше, твій вибір - найважливіший.