ГарантіяГарантія виробника

Виробник гарантує відповідність дверних блоків вимогам ДСТУ Б В.2.6-99:2009 при дотриманні умов транспортування, зберігання, монтажу та експлуатації. Гарантійний строк експлуатації складає п'ять років із моменту введення дверей в експлуатацію. Гарантійний строк зберігання складає один рік з дати виготовлення дверних блоків.

Випадок визнається гарантійним при правильній експлуатації товару з дотриманням техніки встановлення:
1. Зміна геометричних параметрів
2. Руйнування конструкції
3. При виникненні відшарування шпону і тріщин в шпоні шириною більше 1 мм.

Випадок не визнається гарантійним і веде за собою зупинку гарантії:
1. Коли пошкодження несе механічний характер, або з’явилося внаслідок механічної дії.
2. У випадку внесення змін в конструкцію виробу (зменшення розмірів по ширині або висоті).
3. У випадку порушення технологічного процесу, проведення внутрішніх оздоблювальних робіт (рекламація на двері, встановлені в таких приміщеннях не підлягає розгляду).
4. Пошкодження дверей внаслідок неправильного складування, зберігання, монтажу, експлуатації, а також при зберіганні виробу в умовах прямої дії атмосферних опадів, сонячного проміння, прямого попадання води та впливу агресивного середовища.
5. Деревина (шпон) – живий, натуральний матеріал, тому нерівномірність текстури, кольору, наявність дрібних сучків природні і не є дефектом. Допускається відхилення тону виробу від представленого зразка в межах природного тону деревини в залежності від її текстури, вікової групи і місця виростання, а також в межах допустимих відхилень відтінків і кольорів лакофарбового матеріалу, передбачених її виробником для різних партій.
6. Претензії щодо текстури, кольору, тону приймаються до початку монтажу.
7. Претензії щодо дефектів полотна дверей, елементів коробки і лиштви, що виникли в результаті монтажу не приймаються.

Гарантія вважається дійсною за наявності у покупця платіжних документів і оригіналу заповненого паспорта з печаткою фірми продавця із зазначенням дати продажу."

Умови експлуатації

Рекомендовані умови зберігання та експлуатації:
- Експлуатація дверних блоків проводиться всередині приміщень з вологістю не більше як 65 %, при температурі від + 15 до 30 градусів по цельсію.
- Експлуатація можлива лише в вертикальному положенні.
- Для догляду за поверхнею дверей не рекомендується застосовувати засоби для чищення, що містять абразивні матеріали та агресивні хімічні речовини, а також розчинники. Потрібно використовувати тільки нейтральні засоби для догляду за меблями відповідно до їх інструкції по застосуванню.
- Недопустиме потрапляння на дверний блок сумішей, що мають кислотну чи лужну основу.
- Недопустимі механічні дії на дверне полотно, елементи коробки і лиштви; недопустиме зіткнення їх з гарячими предметами, потрапляння на них води, прямих сонячних променів, так як це може призвести до втрати цілісності покриття, зміни кольору, появи подряпин, сколів, потертостей ті ін.
- При експлуатації дверей в сантехнічних кімнатах необхідно забезпечувати вентиляцію згідно з будівельними нормами.

Після прийняття водних процедур рекомендується провітрювати ванну кімнату.

Зберігання та транспортування

Транспортування та зберігання дверних полотне та пагонажних виробів повинні здійснюватись наступним чином:
- Зберігаються тільки в заводській упаковці.
- При зберіганні дверних полотен мають бути прийняті міри по запобіганню механічних пошкоджень, забруднення, потрапляння води, дії атмосферних опадів та потрапляння прямих сонячних променів.
- Зберігати необхідно в сухому, добре провітрюваному приміщенні з відносною вологістю 30-65%. Діапазон температури складає від +10С до +40С.
Не допускається зберігати двері близько біля нагрівальних елементів. Різкі коливання температури можуть призвести до виникнення деформацій (короблення) окремих елементів виробів.

Не допускається:
- Зберігання полотен в горизонтальному положенні на довгих рейках.
- Притуляти до полотен інший жорсткий вантаж, який може чинити тиск на площину полотна і викликати продавлення упаковки і деформацію продукції.

Де можна обміняти чи повернути товар?

Обміняти чи повернути товар можна лише у фірмових салонах компанії Terminus.

Для оформлення поверненя чи обміну візьміть з собою оригінали платіжних документів і оригінал заповненого паспорта з печаткою фірми продавця із зазначенням дати продажу.

Гарантія не дійсна у випадках:

Порушення правил експлуатації, або використання виробу не за призначенням;
Відсутній, або неправильно заповнений паспорт, відсутність печатки продавця, не зазначена дата продажу, або не можна встановити обґрунтованість талона сумнівного походження.

Випадок визнається гарантійним:

(за умови правильної експлуатації і дотриманні техніки установки) :
1. Зміна геометрії
2. Руйнування конструкції
3. При виникненні відшарування і тріщин в шпоні шириною більше 1мм.

Рекомендації по експлуатації, зберіганню та встановленню дверних блоків:

Придбані міжкімнатні двері компанії «Термінус», які реалізуються нашою компанією виготовляються переважно з масиву натурального дерева високоякісних порід, і тому вимагають правильного дотримання простих правил з експлуатації. Дотримання наведених нижче правил з транспортування, складського зберігання і установки дверного блоку гарантує його тривалу і успішну експлуатацію на об'єктах, а також застосування умов гарантійного обслуговування.

1. Встановленням дверного блоку повинні займатися фахівці з відповідними знаннями, які пройшли навчання і мають відповідну кваліфікацію для даних робіт.

2. Продукцію з дерев'яних матеріалів потрібно берегти від потрапляння прямих сонячних променів, високих температур та намокання.

3. Переміщення дверей проводиться тільки на вазі, або за допомогою механічних засобів, які не пошкоджують товар.

4. Монтаж дверного блоку повинен здійснюватися в приміщенні з нормальною вологістю з відповідним рівнем сухості та температури.

 ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ здійснювати монтаж дверного блоку до оштукатурювання, фарбування, обклеювання шпалер, укладання плитки і т.д., а також протягом декількох днів після їх завершення до повного висихання.

5. Виробник рекомендує на 3-4 дні залишити двері з погонажем в приміщенні, де буде встановлюватись дверний блок, для того, щоб вирівнялись параметри вологості та температури.

6. Експлуатація дверного блоку має здійснюватися у внутрішніх приміщеннях з вологістю повітря не більше 65% при температурі 15 - 40 градусів за цельсієм.

7. У процесі експлуатації дверних полотен, доборних планок, коробок, лиштв не рекомендується застосовуватися механічні методи впливу на них, щоб не здійснити пошкодження матеріалів.

Періодично під час експлуатації дерев'яних матеріалів рекомендується обробка їх меблевими полиролями, для покращення зовнішнього вигляду та збільшення довговічності експлуатації.