Простір, сяйво та легкість: світлі двері в інтер'єрі

Простір, сяйво та легкість: світлі двері в інтер'єрі

Міжкімнатні двері світлого кольору - це свого роду класика, адже такі дверні полотна завжди будуть актуальними та створюватимуть у помешканні атмосферу легкості та свіжості.  До того ж світлі відтінки дають можливість зіграти на контрасті та дозволяють розмістити у кімнаті яскраві, соковиті акценти - меблі, килим, пофарбувати одну із стін у виразний колір та ін.
До того ж на міжкімнатних дверях світлих тонів не так помітно пил як на дверних полотнах насичених темних кольорів. Усі міжкімнатні двері від компанії TERMINUS легкі у догляді, будь-які забруднення можна очистити без зайвих турбот, а також вони стійкі до зовнішніх впливів. 

Більше простору

Перевагою світлих міжкімнатних дверей також є нейтральний настрій, адже дверні полотна не привертають зайвої уваги та дають можливість візуально розширити приміщення. Переваги використання таких міжкімнатних конструкцій в інтер’єрі:

  • гармонійний вигляд разом із білими вікнами та світлими меблями;
  • білі глянцеві полотна допоможуть максимально збільшити простір навіть у дуже маленькій кімнаті;
  • двері білого, кремового, бежевого та інших світлих відтінків візуально розширюють приміщення;

Для того, щоб міжкімнатні двері не лие виконували своє функціональне призначення, а й стали чудовим та гармонійним елементом інтер’єру, маємо кілька порад від дизайнерів:

● Світлі двері гармонійно поєднуються з білою підлогою, яка може бути на один чи два тони темнішою за колір полотна. Якщо ж підлога темна, то разом зі світлим полотном краще обрати також світлий плінтус та білі вікна.

● Для приміщення, де переважають темні меблі, варто придбати світлі двері зі скляними вставками. Варто також додати до світлого полотна хоча б одну світлу деталь: стіл, шафу, етажерку. 

● Фіолетовий, синій і зелений кольори на фоні білих дверей здаватимуться глибшими, а червоний, оранжевий, рожевий і жовтий – яскравішими.

● Щоб підкреслити світлий відтінок дверей, можна поставити полотна в темну коробку, декорувати вітражами чи панно. Також дуже оригінальний вигляд мають світлі двері з темними скляними вставками.

Вам може бути цікаво:

Як правильно встановити міжкімнатні двері - terminus.ua

Як правильно встановити міжкімнатні двері

21.07.2021

Кожному, хто затіяв ремонт, так чи інакше доведеться зіткнутися з вибором міжкімнатних дверей і її установкою ...

Детальніше
Стандартні розміри міжкімнатних дверей - terminus.ua

Стандартні розміри міжкімнатних дверей

21.07.2021

Кожен, хто стикається з ремонтом, перш за все бажає зробити житло більш комфортним. Неодмінним атрибутом створення затишку стануть міжкімнатні двері.

Детальніше
В який бік мають відкриватися двері? - terminus.ua

В який бік мають відкриватися двері?

14.10.2020

Двері мають відкриватись зручно для покупця, тому слід подумати про ...

Детальніше