Меню

Поширені запитання

Преглянути всі найблищі фірмові салони можна на сторінці https://terminus.ua/shops/
Так, ми виготовляємо полотна і пагонаж під замовлення, але тільки з наших модельних рядів. Тобто якщо Вам потрібні полотна нестандартного розміру, ми це можемо зробити легко та швидко.
Заміна скла, не є проблемою.Що б замовити скло, потрібно знати ширину самого полотна і модель дверей, якщо модель дверей Ви не пам'ятаєте, то сфотографуйте двері. Тепер, Вам потрібно по можливості  звернутись до торгової точки чи фірмового салону, де Ви купували Ваші двері, і в них замовити нове скло. Ми візьмемо це замовлення, виготовимо його в стандартний термін та безпечно доставимо скло до Вашого міста.
Для нанесення фарби ми використовуємо  безкисневу технологію фарбування. Досягти якісного покриття нам вдається за допомогою роботизації даного процесу. Так, ми наносимо лакофарбові матеріали на дверні полотна у спеціалізованій фарбувальній камері, в якій суворо дотримуються всі необхідні показники системи мікроклімату  (температура, вологість).
ТОВ "TERMINUS", доставляє Ваше замовлення до торгової точки чи фірмового салону БЕЗКОШТОВНО. А з доставкою до місця монтажу дверей, ситуації інакша. Тому що, цим питанням вже займаються представники компанії по місцях. Тому Ви можете, або замовити доставку до будинку чи квартири по тарифах представника, або самостійно забрати Ваші двері.
На даний момент, у нашої компанії не існує такого поняття, як "ціна від виробника". Оскільки всі торгові точки та фірмові салони регулюються відповідними документами. Ціна на нашу продукцію є однаковою в незалежності від того чи звертаєтесь Ви до торгової точки чи фірмового салону.
Для обшивки наших дверей зі штучним покриттям використовується 2 види плівки, а саме плівка NanoFlex та поліпропіленова плівка. Їх виробниками є японська компанії "Toppan" та німецька компанії "Renolit", ці компанії мають світове ім'я та являються лідерами у своїх сегментах ринку. Тому чи використовуємо ми якісно плівка? Відповідь однозначна — ТАК!
Виробництво ТОВ " TERMINUS" знаходиться у 2 містах: м.Калинівка та м.Іванів, що у Вінницькій області, але при цьому у нас є широка та потужна система фірмових салонів та дилерських точок. Тому подивитись на наші двері наживо, можливо майже з будь-якого куточка України.
Каркас для наших дверей виготовляється зі зрощеного соснового бруса (за технологією "Мікро шип"). Виключеннями є лише 3 колекції: Caro, Urban та Cardium Porta. Пов'язано це з особливостями колекцій. Наприклад, колекція Urban складається з щитових полотен, а колекції Caro та Cardium Porta - взагалі не мають такого поняття як каркас, оскільки являються єдиним монолітними конструкціями.
Загальний термін виготовлення стандартних полотен - 21 робочий день, але при цьому двері можуть бути виготовленні раніше. Чому ж тоді термін 21 день? Дуже просто, краще ми впораємося швидше, ніж потім будемо вибачатись за незручності.

Залишилися питання? Став і ми відповімо

Питання проходять модерацію, найпопулярніші і найцікавіші будуть Відповідаючи і розміщені вище.

Ваш питання: *