Встановлення дверей

Монтаж дверних блоків повинен здійснюватись спеціалізованими будівельними організаціями, або фахівцями відповідної компетенції. Закінчення монтажних робіт повинне підтверджуватись актом здавання-приймання, оформленим у встановленому порядку.

Рекомендується на 3-4 дні покласти дверне полотно в приміщенні, в якому воно монтується для вирівнювання параметрів за хатактеристиками вологості та температури.

Монтаж дверного блоку повинен здійснюватися в приміщенні з вогкістю не більше 60-65% та температурою від + 15 С до 30 С. ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ проводити монтаж дверного блоку в приміщенні, де проводяться ремонтні роботи (штукатурка, малярні роботи, укладка керамічної плитки, поклейка шпалер), а також протягом семи діб після їх завершення.

Не рекомендується встановлювати двері поблизу нагрівальних, або опалювальних приладів. Різкі коливання температури навколишнього середовища можуть спричинити появу тріщин на покритті і викривлення окремих елементів полотна, коробки, лиштви, доборів.

Основні етапи монтажу дверних блоків:
- Зарізати дверну коробку відповідно до розмірів дверей.
- Встановити розпірки, які перешкоджають деформації коробки.
- За допомогою клинів, прокладок та будівельного рівня вивірити вертикальні положення стояків і горизонтальні положення перемичок, виставити відповідні зазори.
- Не виймаючи клинів і розпірок заповнити порожнини між коробкою та стіною монтажною піною.
- Встановити коробку, добори та лиштву за допомогою фінішних цвяхів чи шурупів з заглушками.

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ: використовувати будь-які будівельні цементні та гіпсові розчини, щоб не пошкодити двере'яні вироби.

Завантажити каталог

Скачай каталог, роби вибір ще простіше, твій вибір - найважливіший.