Меню

Встановлення дверей

Монтаж дверних блоків повинен здійснюватись спеціалізованими будівельними організаціями, або фахівцями відповідної компетенції. Закінчення монтажних робіт повинно підтверджуватись актом здачі-прийому послуги, який оформлений у встановленому порядку.

Рекомендується на 3-4 дні покласти дверне полотно в приміщенні, в якому воно монтується для вирівнювання параметрів за характеристиками вологості та температури.

Монтаж дверного блоку повинен здійснюватися в приміщенні з вогкістю не більше 60-65% та температурою від + 15 С до 30 С. 

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ проводити монтаж дверного блоку в приміщенні, де проводяться ремонтні роботи (штукатурка, малярні роботи, укладка керамічної плитки, поклейка шпалер), а також протягом семи діб після їх завершення.

Не рекомендується встановлювати двері поблизу нагрівальних, або опалювальних приладів. Різкі коливання температури навколишнього середовища можуть спричинити появу тріщин на покритті і викривлення окремих елементів полотна, коробки, лиштви, доборів.


Основні етапи монтажу дверних блоків:

- Зарізати дверну коробку відповідно до розмірів дверей.

- Встановити розпірки, які перешкоджають деформації коробки.

- За допомогою клинів, прокладок та будівельного рівня вивірити вертикальні положення стояків і горизонтальні положення перемичок, виставити відповідні зазори.

- Не виймаючи клинів і розпірок заповнити порожнини між коробкою та стіною монтажною піною.

- Встановити коробку, добори та лиштву за допомогою фінішних цвяхів чи шурупів з заглушками.


ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ: використовувати будь-які будівельні цементні та гіпсові розчини, щоб не пошкодити двере'яні вироби.