Меню

Умови використання сайту

Уважно перечитайте умови даного сайту перед його переглядом. Якщо Ви не погоджуєтесь з даними умовами, не використовуйте цей сайт.

Використання сайту

Сайт Terminus.ua, дозволяє користувачам переглядати матеріали цього сайту, тільки для особистого некомерційного використання, лише виконуючи умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей додатково про право власності вихідних матеріалів і будь-яких їхніх копій в подальшому. Забороняємо зміну матеріалів та публікацій сайту Terminus.ua, поширення та демонстрацію їх у будь-якому вигляді та використання їх для суспільних чи комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах суворо заборонено!

Відмова від відповідальності

Матеріали та послуги сайту Terminus.ua надаються «як є» без жодних гарантій чи зобов'язань. Компанія Tермінус не надає гарантій щодо повноти та точності матеріалів, достовірності інформації щодо послуг та програм, що наведено та надаються на цьому сайті. Компанія виробник міжкімнатних дверей може вносити зміни в будь-який час в наведену продукцію та послуги, а також у згадані в них продукти та ціни.
У випадку, якщо наведена інформація на сайті застаріла, компанія "Термінус" не зобов'язана оновлювати її та не несе відповідальності за будь-які збитки, що виникли внаслідок використання, неможливості використання або інших результатів використання цього сайту.

Реєстрація на сайті

Реєструючись на Сайті, ви автоматично погоджуєтеся надавати достовірну інформацію про себе, а також свої контактні дані.
Після реєстрації ви автоматично отримуєте логін і пароль, а також берете на себе відповідальність за їх збереження, чи використання після врати, тому при втраті реєстраційних даних ви зобов'язуєтеся повідомити нас про це для забезпечення конфіденційності.

Зворотний зв'язок і коментарі

Залишаючи коментарі чи інші форми зворотнього зв'язку ви несете повну відповідальність, що це повідомлення не є незаконним, наклепницьким, шкідливим, загрозливим, порушує авторські права, суперечить моральним нормам, пропагує ненависть і/або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України. Використовуючи даний сайт ви автоматично погоджуєтеся, що будь-яке ваше повідомлення може бути видалено без вашої згоди, а також може використовуватись без вашої не те згоди. Компанія Термінус не несе жодної відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену користувачами.

Використання персональних даних

Компанія Термінус використовує різні технології для збирання та зберігання інформації у всіх формах, коли ви відвідуєте сайт Terminus.ua чи інші сайти офіційних партнерів. Збирана інформація може включати в себе запис кукі, анонімних ідентифікаторів та інше. Ми використовуємо кукі й анонімні ідентифікатори користувачів, коли ви взаємодієте з послугами чи сервісами, запропонованими нашими партнерами та нами, такі як рекламні послуги, які можуть зявлятись на інших сайтах та інше.