Меню

Про компанію

Про компанію ТОВ "Термінус"

Українське підприємство повного циклу "TERMINUS" засновано в 2005 році. За короткий проміжок часу компанія стала лідером на українському ринку з виробництва міжкімнатних дерев'яних дверей.

Підприємство «TERMINUS» оснащено сучасним обладнанням з Німеччини та Італії. У виробництві дверей використовуються передові технології, високоякісна деревина, шпон цінних порід деревини, екологічні лаки відомих виробників. 

Підприємство підбирає матеріали на основі суворого дотримання екологічних стандартів (всі продукти відповідають міжнародним стандартам, що підтверджується відповідними сертифікатами). Використання передових технологій та екологічно чистих матеріалів дозволяє займати провідну позицію на ринку України і конкурувати з виробниками близького та далекого зарубіжжя.

Двері «TERMINUS» - це не тільки якісний та стильний елемент інтер'єру, який створює комфорт та затишок у вашому домі, а й продукт з відмінними функціональними характеристиками: найвища якість деревини, чудова звукоізоляція, стійкість до різних кліматичних умов.

Продовжуючи стабільно розвивається на вітчизняному ринку, постійно вдосконалюємося та чітко ставимо цілі.  Ми жодного дня не стоїмо на місці, адже команда «TERMINUS» - це активні, сильні та впевнені у своїх силах люди..

Галерея виробництва

Міcія

Ми прагнемо бути лідерами галузі та надавати нашим клієнтам високий рівень сервісу, широкий асортимент якісної продукції та конкурентні ціни.


Принципи

Екологічність від «А» до «Я»
«TERMINUS» – виключно "чистий" бренд. Лінія екологічності проходить через увесь процес: від виробництва до репутації та комунікаційної політики компанії. Ми відкриті та чесні зі споживачем, відверті на кожному етапі взаємодії з нашими клієнтами. У створенні нашого продукту ми використовуємо натуральну сировину, виключаючи різні штучні матеріали. Природність «ТERMINUS» полягає не тільки у виготовленні дверей з натуральної деревини, а й у використанні високоякісних оздоблювальних матеріалів європейських виробників, які безпечні для здоров'я людини. Крім того, виробництво повного циклу дозволяє компанії дбайливо ставитися до навколишнього середовища за допомогою використання продуктів переробки в якості палива для подальшого виробництва.

Чесність та прозорість 
Принцип «чорним по білому» відображає наш підхід до бізнесу. Ми прямолінійні та конкретні у своїх цілях і планах. Наше бачення ділових відносин - чіткість та ясність, як написано "чорним по білому".

Відповідальна співпраця 
Ми з повною відповідальністю ставимося до наших партнерів . Ми стабільні і прямолінійні у своєму баченні майбутніх ділових відносин . «TERMINUS» - це надійна опора для кожного партнера.

Зміни та інновації
Жодного дня не стоїмо на місці, вдосконалюючись, зростаємо та впевнено рухаємося вперед. Зміни для нас - це нові можливості для розвитку. Ми орієнтуємося на світові практики та адаптуємо кращі з них під себе, враховуючи особливості й потреби  компанії та запити споживачів. «Сьогодні добре - завтра краще» - це запорука успіху!


Цінності:

 • Репутація -  маємо сильну організаційну культуру, тримаємо популярність компанії як поєднання фінансових можливостей і тривалого лідерства за якістю продукції. Ми присутні не тільки на внутрішньому, а й на міжнародному ринку, ведемо бізнес по принципу порядності та дотримуємося законів.

 • Лідерство - займаючи лідируючі позиції у галузі, прагнемо завжди бути кращими у виробництві міжкімнатних дверей, поєднуючи якість та сучасний дизайн, грунтуючись на новітніх технологіях, розвитку ринку, компетенції фахівців та інтересах клієнтів.
 • Стабільність - сталий розвиток впродовж 15- ти років присутності на ринку та стабільний темп збільшення виробництва продукції сформували непохитні позиції компанії та незмінне прагнення до кращого.
 • Професіоналізм - постійно вдосконалюємо свої знання та навички, розробляємо сучасні та ефективні рішення. всі наші співробітники володіють професійними знаннями та відповідально ставляться до своїх обов’язків.
 • Співробітники - надійна команда, що творить синергію для розвитку та функціонування компанії. Ми створюємо комфортні та безпечні умови праці для наших співробітників, надаючи можливості для професійного зростання.

Досягнення компанії:

Новий салон компанії "Термінус"

Дорогие наши клиенты, рады сообщить вам об открытии нового дверного салона с продукцией производства компании "Терминус" в городе…

Детальніше

Новый дверной салон с продукцией производства компании "Терминус"

Дорогие наши клиенты, рады сообщить вам об открытии нового дверного салона с продукцией производства компании "Терминус" в городе…

Детальніше

Новый дверной салон с продукцией производства компании "Терминус"

Дорогие наши клиенты, рады сообщить вам об открытии нового дверного салона с продукцией производства компании "Терминус" в городе…

Детальніше

Дипломи

Технологія виробництва:

При виробництві міжкімнатних дверей використовуються інноваційні технології, які повністю відповідають державним стандартам якості.

Витримана вологість

Обрізна дошка висушується на території заводу «TERMINUS». Брус сушиться в спеціальних сушильних камерах, до вологості 8-10%. Висушену до потрібної вологості дошку поставляють в цех на механічну пилку, де відбувається видалення дефектів (таких як гілляччя, синява, гниль).

Всі заготовки проходять кілька етапів вибракування (повне видалення дефектів, гілляччя, гнилі і т.д.)

Технологія мікрошип

Одна з передових технологій, які використовують у виробництві - це зрощення заготовок до потрібних розмірів за допомогою мікрошипування. Вона дозволяє значно підвищити міцність і зносостійкість конструкції. Бруски проклеюються спеціальним клеєм для дерева, потім зрощуються під високим тиском по всьому периметру на пресі для зрощування.

Зрощені заготовки повторно пропускаються через квадромат для вирівнювання і більшої гладкості країв заготовок.

Високотемпературна проклейка

Проклейка заготовок здійснюється за допомогою клею, який стає рідким при температурі +130 С. При такій температурі заготовки міцно скріплюються між собою. Далі проходить процес покриття заготовок натуральним шпоном. Проклейка проводиться також спеціальним клеєм при температурі 100-110ºС за допомогою пресу.


Ручна праця

При виробництві дверей «TERMINUS» задіяна ручна робота, адже ми дуже уважно і ретельно створюємо кожен елемент дверної конструкції для свого споживача. Так, фільонки доводять, шліфуючи вручну спеціальними шліфувальними машинками, так як верстати не шліфують їх в місцях поглиблень. Робочі підбирають деталі за видами шпону і кольору, промащують їх клеєм і скріплюють.


Зібране і змащене клеєм полотно разом з усіма деталями двері встановлюють в спеціальний прес і стискають під тиском 4 атмосфери, потім двері витираються від залишків клею і складуються. Перед ґрунтовкою двері пропускаються через шліфувальний верстат. Дверні полотна шліфуються на шліфувальному верстаті з обох сторін.


Так само, вручну проводиться доведення дверних полотен. Шпоновані двері грунтуються лаком за допомогою комбінованої системи нанесення лаку. Після грунтування двері відстоюються не менше 12 годин в спеціальній сушильній камері. Після висихання двері повторно шліфуються на шліфувальному верстаті. Відшліфовані двері транспортують у відділ контролю для візуального огляду. Кожні двері проходить ретельну перевірку оператором відділу технічного контролю.


Професійне покриття

Після огляду технічного контролю двері транспортуються у фарбувальний цех. Маляр за допомогою пневмосистеми і фарбопульта проводить тонування дверей потрібним кольором. Виконуючи цю операцію, майстер переміщається від початку дверного полотна та до його кінця, а потім у зворотному напрямку перекриваючи попередньо нанесений шар на 1/3. Такі дії повторюються до тих пір поки вся сторона двері, а також торець не будуть покриті лаком. Після цього оператор переходить на іншу сторону і проходить повторне, зустрічне перекриття дверей лаком. Після лакування проводиться звірка відповідності кольору полакованих дверей відповідності кольору/відтінку шаблону. Отриманий тон звіряється з тоном зразка і при необхідності доводиться.


Після нанесення тонування (через деякий час - не менше 15-20хв) двері за допомогою системи і фарбопульта покриваються фінішним шаром лаку.


Тоновані і покриті фінішним шаром лаку двері поміщають в спеціальну відведену камеру для висихання. Висихання і відстоювання проводиться протягом 24 годин. Після закінчення висихання двері транспортують у відділ пакування. Перед пакуванням готовий виріб проходить заключний огляд і упаковуються згідно технології пакування. Там проходить їх індивідуальний огляд і упаковка згідно з технологією упаковки.

Досягнення компанії:

Переваги компанії:

 • Успішне підприємство (більше 15 років досвіду на ринку)
 • Глобальні масштаби виробництва (№1 в своєму сегменті)
 • Широкий асортиментний ряд
 • Виробничі площі (більше 21 000 кв.м)
 • Вчасні швидкі відгрузки та логістика
 • Надійний партнер, перевірений часом (потужна клієнтська база на території України)
 • Якісний конкурентноспроможний продукт, який користується популярністю серед споживачів;

Переваги  продукції TERMINUS:

 • Відбірна деревина (Євробрус)
 • Сучасні тенденції в дизайні 
 • Широкий ціновий діапазон
 • Екологічно чисті матеріали
 • Високоякісний шпон із цінних порід деревини
 • Звукоізоляція, відповідно ДСТу
 • Стійкість до легких пошкоджень

Сертифікати:

Сертифікат відповідності

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи

Сертифікат відповідності

Про компанію

Про компанію TERMINUS
Двері TERMINUS: https://terminus.ua/ ☎ +38(067)236 38 15 Виробництво міжкімнатних дверей торгової марки "TERMINUS". Компанія TERMINUS стала початком нової історії на ринку міжкімнатних дверей. Ми об’єднали однодумців та професіоналів, закоханих у справу свого життя. І з перших днів заснування впевнено втілюємо амбітні плани та сміливо приймаємо виклики долі. Сьогодні TERMINUS - успішне підприємство, яке стабільно розвивається впродовж 15 років та займає лідируючу позицію з масштабності виробництва у своєму сегменті. Завдяки сучасному європейському обладнанню, передовим технологіям та високоякісним матеріалам, наші міжкімнатні двері завоювали довіру мільйонів споживачів. Ми впевнено рухаємося вперед, адже створили згуртовану команду однодумців. Спільно з нашими колегами, партнерами та клієнтами підкорюємо нові вершини, розвиваємося та втілюємо наші задуми. Горді з того, що наш продукт отримує визнання на міжнародному рівні та впевнено утримує лідируючі позиції в нашій країні. TERMINUS - з вдячністю, любов'ю, повагою та відповідальністю! ✅Офіційний інтернет-магазин: https://terminus.ua/ ✅Facebook сторінка виробника: https://www.facebook.com/terminus.doo... ✅LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/term... ❤️З повагою, виробник міжкімнатних дверей ⬟ TERMINUS™ ⬟


Компанія TERMINUS стала початком нової історії на ринку міжкімнатних дверей.

Ми об’єднали однодумців та професіоналів, закоханих у справу свого життя. І з перших днів заснування впевнено втілюємо амбітні плани та сміливо приймаємо виклики долі.

Сьогодні TERMINUS - успішне підприємство, яке стабільно розвивається впродовж 15 років та займає лідируючу позицію з масштабності виробництва у своєму сегменті. 

Завдяки сучасному європейському обладнанню, передовим технологіям та високоякісним матеріалам, наші міжкімнатні двері завоювали довіру мільйонів споживачів. 

Ми впевнено рухаємося вперед, адже створили згуртовану команду однодумців. Спільно з нашими колегами, партнерами та клієнтами підкорюємо нові вершини, розвиваємося та втілюємо наші задуми. Горді за те, що наш продукт отримує визнання на міжнародному рівні та впевнено утримує лідируючі позиції в нашій країні.

TERMINUS - з вдячністю, любов'ю, повагою та відповідальністю!