Про компанію ТОВ "Термінус"  

Українське підприємство повного циклу "TERMINUS" засновано в 2005 році. За короткий проміжок часу компанія стала лідером на українському ринку з виробництва високоякісних міжкімнатних дверей, металевих вхідних дверей і дерев'яних євровікон.
Підприємство «TERMINUS» оснащено сучасним обладнанням з Німеччини та Італії. У виробництві дверей використовуються передові технології, високоякісна деревина, шпон цінних порід деревини, екологічні лаки відомих виробників.
Підприємство підбирає матеріали на основі суворого дотримання екологічних стандартів (всі продукти відповідають міжнародним стандартам, що підтверджується відповідними сертифікатами). Використання передових технологій та екологічно чистих матеріалів дозволяє займати провідну позицію на ринку України і конкурувати з виробниками Росії та Європи.

Галерея виробництва

Міcія

Компанія «TERMINUS» – успішне підприємство , що стабільно розвивається на вітчизняному ринку. Ми жодного дня не стоїмо на місці. Команда «TERMINUS» - це активні , сильні та впевнені у своїх силах люди. Ми ростемо , йдемо вперед. Постійно вдосконалюємось , чітко бачимо результат


«TERMINUS» позитивний, відкритий. Це стабільна і надійна опора для партнерів , «прозора» і правдива книга для споживача.


Наша місія – забезпечувати свого споживача надійним захистом його володінь у вигляді високоякісних дерев'яних дверей . Двері «TERMINUS» - це не тільки спосіб відчути затишок , комфорт і захист свого домашнього вогнища. Це і відмінні функціональні характеристики : найвища якість деревини , відмінна звукоізоляція , гнучкість до різних кліматичних умов .


Принципи

Екологічність від «А» до «Я»
«TERMINUS» – виключно чистий бренд. Лінія екологічності проходить через весь процес. Від екологічності виробництва до екологічності репутації та комунікаційної політики компанії. Ми відверті і чесні з споживачем , відкриті. У створенні нашого продукту ми використовуємо натуральну сировину , виключаючи різні штучні матеріали. Природність « TERMINUS » полягає не тільки у виготовленні дверей з натуральної деревини , а й у використанні високоякісних оздоблювальних матеріалів європейських виробників , які безпечні для здоров'я людей. Крім того , виробництво повного циклу дозволяє компанії дбайливо ставитися до навколишнього середовища за допомогою використання продуктів переробки в якості палива для подальшого виробництва

Чорним по білому
Принцип «чорним по білому» відображає наш підхід до бізнесу. Ми прямолінійні і конкретні у своїх цілях і планах. Чіткість і ясність , як « чорним по білому» написано - це наше бачення ділових відносин


Відповідальна співпраця 
Ми з повною відповідальністю ставимося до наших партнерів . Ми стабільні і прямолінійні у своєму баченні майбутніх ділових відносин . « TERMINUS » - це надійна опора для кожного партнера.


Немає меж досконалості 
Ми жодного дня не стоїмо на місці. Постійно вдосконалюємось , зростаємо і рухаємося вперед. З минулого робимо висновки. «Сьогодні добре - завтра краще» - це запорука успіху!

Цінності:

 • Репутація
 • Відповідальність
 • Прозорість
 • Стабільність
 • Професіоналізм

Досягнення компанії:

Новий салон компанії "Термінус"

Дорогие наши клиенты, рады сообщить вам об открытии нового дверного салона с продукцией производства компании "Терминус" в городе…

Подробнее

Новый дверной салон с продукцией производства компании "Терминус"

Дорогие наши клиенты, рады сообщить вам об открытии нового дверного салона с продукцией производства компании "Терминус" в городе…

Подробнее

Новый дверной салон с продукцией производства компании "Терминус"

Дорогие наши клиенты, рады сообщить вам об открытии нового дверного салона с продукцией производства компании "Терминус" в городе…

Подробнее

Дипломи

Технологія виробництва:

При виробництві міжкімнатних дверей використовуються інноваційні технології, які повністю відповідають державним стандартам якості.

Витримана вологість

Обрізна дошка висушується на території заводу «TERMINUS». Брус сушиться в спеціальних сушильних камерах, до вологості 8-10%. Висушену до потрібної вологості дошку поставляють в цех на механічну пилку, де відбувається видалення дефектів (таких як, сучки, синява, гниль).

Всі заготовки проходять кілька етапів вибракування (повне видалення дефектів, сучків, гнили і т.д.)

Технологія мікрошип

Одна з передових технологій, які використовують у виробництві - це зрощення заготовок до потрібних розмірів, за допомогою мікрошіпованія. Вона дозволяє значно підвищити міцність і зносостійкість конструкції. Бруски проклеюються спеціальним клеєм для дерева, потім зрощуються під високим тиском по всьому периметру на пресі зрощування.

Зрощені заготовки повторно пропускаються через квадромат, для вирівнювання і більшої гладкості країв заготовок.

Високотемпературна проклейка

Проклейка заготовок здійснюється за допомогою клею, який стає рідким, при температурі +130 С. При такій температурі заготовки міцно скріплюються між собою. Далі проходить процес покриття заготовок натуральним шпоном. Проклейка проводиться також спеціальним клеєм при температурі 100-110ºС в пресі.


Ручна праця

При виробництві дверей «TERMINUS» задіяна ручна робота. Так як ми дуже уважно і ретельно створюємо кожен елемент дверної конструкції для свого споживача. Так, фільонки доводять, шліфують вручну спеціальними шліфувальними машинками, так як верстати не шліфують їх в місцях поглиблень. Робочі підбирають деталі за видами шпону і кольору, промащують їх клеєм і скріплюють.


Зібрані проклеєні двері встановлюють в спеціальний прес і стискають під тиском 4 атмосфери, потім двері витираються від залишків клею і складуються. Перед ґрунтовкою двері пропускаються через шліфувальний верстат. Дверні полотна пропускаються через верстат з одного боку потім з іншого.


Знову-таки, вручну проводиться доведення дверних полотен. Грунтовка дверей проводиться за допомогою системи нанесення лаку і фарбопульта комбінованим методом нанесення лаку. Після грунтування двері відстоюються не менше 12 годин на спеціально відведеній камері для висихання. Двері пропускаються через шліфувальний верстат. Прошліфовані двері розміщують на піддон і проводять індивідуальний перегляд. Кожні двері проходить ретельну перевірку оператора доводчика.


Професійне покриття

Двері встановлюються на спеціальні конструкції. Маляр за допомогою пневмосистеми і краскопульт проводить тонування дверей потрібним кольором. Виконуючи цю операцію, майстер переміщається від початку двері до їх кінця, а потім у зворотному напрямку перекриваючи попередньо нанесений шар на 1/3. Такі дії повторюються до тих пір поки вся сторона двері, а також крайки не будуть покриті лаком. Після цього оператор переходить на іншу сторону і проходить повторне, зустрічне перекриття дверей лаком. Звіряємо колі забарвлених дверей з кольором на шаблоні. Отриманий тон звіряється з тоном зразка і при необхідності доводиться.


Після нанесення тонування (через деякий час - не менше 15-20хв) двері за допомогою системи і фарбопульта покриваються фінішним шаром лаку.


Тоновані і покриті фінішним шаром лаку двері поміщають в спеціально відведену кімнату для висихання. Висихання і відстоювання проводиться протягом 24 годин. Після закінчення висихання двері поміщають в відділ упаковки дверей. Там проходить їх індивідуальний огляд і упаковка згідно з технологією упаковки.

Досягнення компанії:

Переваги компанії:

 • Успішне підприємство (більше 13 років досвіду на ринку)
 • Глобальні масштаби виробництва (№1 в своєму сегменті)
 • Широкий асортиментний ряд
 • Виробничі площі (більше 21 000 кв.м)
 • Вчасні швидкі відгрузки та логістика
 • Надійний партнер, перевірений часом (потужна клієнтська база на території України
 • Якісний конкурентноспроможнийпродукт, який користується популярністю серед споживачів 

Переваги  продукції TERMINUS:

 • Відбірна деревина (Євробрус)
 • Сучасні тенденції в дизайні 
 • Широкий ціновий діапазон
 • Екологічно чисті матеріали
 • Високоякісний шпон із цінних порід деревини
 • Звукоізоляція, відповідно ДСТу
 • Стійкість до легких пошкоджень

Сертифікати:

Сертифікат відповідності

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи

Видео огляд

Коротко про компанію TERMINUS

Підприємство підбирає матеріали на основі суварого дотримання екологіних стандартів (всі продукти відповідають міжнародним стандартам, що підтверджено відповідними сертифікатами). Ми використовуємо іноваційні технології з поєднанням високоякісної ручної праці.

Рекомендаційна розмірна таблиця відповідності проєму та дверного полотна


Стандартні розміри дверного полотна (мм) Стандартні розміри дверного проєму (мм)
2000×900 2070×970
2000×800 2070×870
2000×700 2070×770
2000×600 2070×670
Завантажити каталог

Скачай каталог, роби вибір ще простіше, твій вибір - найважливіший.