Як обрати двері?

Як обрати двері?
На сьогоднішній день сучасний ринок міжкімнатних дверей досить різноманітний. Популярні конструкції відрізняються не тільки матеріалом, з якого вони виготовлені, а й також функціональним призначенням. Таким чином, щоб не помилитися з правильним вибором тієї чи іншої моделі, перш за все, потрібно визначитися з конкретними функціями представленого виробу.

Пам'ятайте про те, що якісна конструкція повинна не тільки ефективно розділяти простір, але й також мати відповідні шумоізоляційні характеристики. 

як обрати двері 1.jpg


Критерії вибору дверей міжкімнатних

 1. Цінова політика. Покупець повинен точно визначитися з ціною, яка його влаштує. Адже від вартості безпосередньо залежить якість матеріалу, з якого виготовлена ​​конструкція.
 2. Дизайн і колірна палітра також грають далеко не останню роль при здійсненні покупки.  Важливо обирати таким чином, щоб вони гармонійно вписувалися в інтер'єр конкретної кімнати, але при цьому не виділялися на його фоні. Пам'ятайте про те, що така модель грає додаткову роль при декоруванні приміщення, але ніяк не головну.
 3. Розмір дверного полотна безпосередньо залежить від габаритів дверного отвору, який при необхідності можна зменшити або, навпаки, збільшити.
 4. В який бік мають відкриватися двері? Стандартні петлі відкривають виріб в ліву чи праву сторону. Представлену особливість слід враховувати при виборі конкретної моделі відповідно до планування вашого житла.
 5. Матеріал - це один з найважливіших нюансів, від якого безпосередньо залежить термін служби конструкції в цілому. В основному, виробники віддають перевагу деревині, МДФ або ДСП.

ОСНОВНІ ВИДИ МІЖКІМНАТНИХ ДВЕРЕЙ

За способом відкривання бувають такі типи міжкімнатних дверей:
 • розпашні (бувають правосторонні, лівосторонні, одностулкові і двостулкові);
 • розсувні;
 • двері-купе;
 • двері-гармошка (складні).
Які з них вибрати – залежить від стилю інтер’єру, наявності вільного простору та особистих уподобань господарів будинку.

Стандартні моделі – це дверні конструкції шириною 60-80 см, які найчастіше встановлюють у сучасних оселях. Такі двері підходить абсолютно до всіх приміщень і зазвичай складається з одного полотнища, навешенного на петлі. Але бувають ситуації, коли в дуже широкому отворі стандартні одностулкові двері доцільніше замінити двостулковими, стулки яких відкриваються в різні боки.


ХАРАКТЕРИСТИКИ ДВЕРЕЙ В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД МАТЕРІАЛІВ ВИРОБНИЦТВА

Крім способу відкривання, велику роль при виборі відіграє те, з чого роблять полотно. Стандартні матеріали для виробництва міжкімнатних дверей – це дерево, шпон, МДФ-панелі, скло. Останнім часом також стали популярні міжкімнатні дверні конструкції з металопластику.

Найдорожчою вважається двері, яка повністю складається з цілісного масиву дерева цінних порід. Щоб знизити вартість, але зберегти дорогий зовнішній вигляд, дверні полотнища нерідко роблять з більш дешевих порід дерева, а зверху покривають шпоном з цінних видів деревини. У випадку з міжкімнатними дверима така економія абсолютно виправдана, оскільки до їх міцності і безпеки немає таких вимог, які пред’являються до вхідних дверей.

Характеристики кожного зі згаданих вище матеріалів обов’язково слід враховувати, підбираючи двері в конкретний інтер’єр, щоб не зіпсувати загальну картину. Наприклад, дерев’яне або шпоноване полотнище із збереженою фактурою і натуральним кольором деревини ідеально підійде до будь-якої класичної обстановці. Найвдалішим варіантом для класики вважається, якщо колір і фактура дерев’яних меблів у будинку збігається з кольором і фактурою дверей. Солідні фірми, що спеціалізуються на випуску дорогої продукції, для того, щоб замовник міг безпомилково підібрати необхідні матеріали для виготовлення дверного полотна, надають клієнту спеціальні компактні зразки, які людина може взяти додому і зіставити з вже наявними предметами меблів або столярними виробами.

До сучасним інтер’єрам краще підібрати двері з МДФ, скла або сучасні штучні. Часто бувають ситуації, коли непродуманий вибір дверних конструкцій, які не відповідають загальній концепції оформлення інтер’єру, псує враження навіть від наповненою дорогими предметами обстановки.

Як обрати двері 2.jpg

Як обрати колір міжкімнатних дверей

Від того, якого кольору міжкімнатні двері, залежить гармонійний вигляд інтер'єру, єдність стилю і оформлення. Правильно підібрані відтінки свідчать про гарний смак власника, прагненні створювати красу навколо себе. Естетичне задоволення легко подарувати за допомогою грамотного підходу до дизайну приміщення. В асортименті Термінус є всі види декорів залежно від кольору, фактури і матеріалів, які здатні задовольнити вимоги справжніх цінителів і просто любителів. Колір міжкімнатних дверей в інтер'єрі грає якщо не вирішальну, то вкрай важливу роль, тому при підборі керуйтеся рекомендаціями фахівців. У цій статті ми зібрали основні поради, які допоможуть зорієнтуватися при виборі. У каталозі Термінус доступні всі кольори дверей міжкімнатних фото яких якісно передають структуру малюнка. Друковані зразки на торгових точках передають фактуру на дотик. Це допоможе вам більш детально уявити, як виглядає покриття на готових дверях. Як правило, відтінки дверних полотен підбирають за такими факторами:
 • стиль інтер'єру;
 • колір меблів;
 • забарвлення статі;
 • колірна гамма приміщення;
 • відтінки стін і стелі;
 • поєднання з віконними рамами, плінтусами і наличниками.

Вам може бути цікаво:

Як правильно встановити міжкімнатні двері - terminus.ua

Як правильно встановити міжкімнатні двері

21.07.2021

Кожному, хто затіяв ремонт, так чи інакше доведеться зіткнутися з вибором міжкімнатних дверей і її установкою ...

Детальніше
Стандартні розміри міжкімнатних дверей - terminus.ua

Стандартні розміри міжкімнатних дверей

21.07.2021

Кожен, хто стикається з ремонтом, перш за все бажає зробити житло більш комфортним. Неодмінним атрибутом створення затишку стануть міжкімнатні двері.

Детальніше
В який бік мають відкриватися двері? - terminus.ua

В який бік мають відкриватися двері?

14.10.2020

Двері мають відкриватись зручно для покупця, тому слід подумати про ...

Детальніше