Догляд за плівковими дверима

Догляд за плівковими дверима

Сьогодні порада для усіх власників міжкімнатних дверей з новітнім покриттям, або ж для тих, хто тільки планує обрати дверне полотно із покриттям поліпропілен чи Nanoflex. 

Наші вироби з новітнього покриття володіють відмінними характеристиками, вони стійкі до впливу води та сонячних променів. Не тріскаються та не деформуються впродовж тривалого часу. Тому вони надзвичайно прості та легкі у догляді.

Перш за все варто виключити використання засобів, що містять розчинники, кислоти і луги. Краще, якщо ви і зовсім відмовитися від використання будь-яких хімічних речовин - вони здатні руйнувати верхній шар полотна.

догляд за плівковими дверима.jpg

Цілком достатньо буде застосування м'якої ганчірки або губки, спеціально призначеної для прибирання. Спеціальні розчини на спирту можуть використовуватися для скла вбудованого в конструкцію дверей. Однак простежте, щоб розчин не стікав по полотну. Після цього обов'язково протріть поверхню м'якою сухою ганчіркою, приділивши належну увагу лиштві та коробу.

Компанія TERMINUS виготовляє дверні полотна, використовуючи найсучасніші матеріали, які зарекомендували себе з точки зору якості, надійності та довготривалості. Ми зацікавленні в тому, щоб наш продукт слугував вам якнайдовше, адже ми даємо гарантію та беремо відповідальність за результат нашої роботи.

Вам може бути цікаво:

Як правильно встановити міжкімнатні двері - terminus.ua

Як правильно встановити міжкімнатні двері

21.07.2021

Кожному, хто затіяв ремонт, так чи інакше доведеться зіткнутися з вибором міжкімнатних дверей і її установкою ...

Детальніше
Стандартні розміри міжкімнатних дверей - terminus.ua

Стандартні розміри міжкімнатних дверей

21.07.2021

Кожен, хто стикається з ремонтом, перш за все бажає зробити житло більш комфортним. Неодмінним атрибутом створення затишку стануть міжкімнатні двері.

Детальніше
В який бік мають відкриватися двері? - terminus.ua

В який бік мають відкриватися двері?

14.10.2020

Двері мають відкриватись зручно для покупця, тому слід подумати про ...

Детальніше