Як вибрати двері з асортименту TERMINUS?

Як вибрати двері з асортименту TERMINUS?

Міжкімнатні двері - важливий та невід’ємний елемент інтер’єру будь-якого помешкання. Встановлення дверного полотна символізує завершення ремонтних робіт. Тож, перш ніж придбати двері, варто детальніше ознайомитися з тим, які вони бувають, у чому переваги різних покриттів дверного полотна та на що важливо звернути увагу?

як обрати двері.jpg

Спочатку варто визначитися з параметрами дверного полотна: будуть вони стандартного розміру чи індивідуального, одностулкові, двостулкові, розсувні чи двері-купе?  

Після цього обираємо покриття міжкімнатних дверей, адже кожен матеріал має низку переваг та особливостей. Компанія TERMINUS  виготовляє  шпоновані, емалеві та міжкімнатні двері з новітнім плівковим покриттям


Шпоновані дверні полотна покриті тонким шаром, який зрізають з цінних порід деревини. Для виробництва шпону використовують дуб, горіх, червоне дерево, венге, ясень. Тому шпоновані двері мають натуральні кольори та текстуру деревини, зберігаючи при цьому необхідні технічні характеристики: практичність, міцність, довговічність та екологічність. 

Емалеве покриття - сучасне, абсолютно безпечне покриття. Нанесення фарби та лаку відбувається на новітньому європейському обладнані, створюючи ідеально гладеньку поверхню. Емалеві міжкімнатні двері добре витримують підвищену вологу, легкі у догляді, не вигорають під дією сонячних променів та стійкі до легких пошкоджень.

Міжкімнатні двері з штучним покриттям - довговічні, стійкі та легкі у догляді. Навіть через десятки років ви не помітите потертостей, а на вигинах не утворяться тріщини, білизна і неприродний блиск. Широка палітра відтінків та текстур дає можливість створити унікальне поєднання. Вагомою перевагою плівок Nanoflex та поліпропілен є водостійкість, завдяки чому надовго зберігається насиченість кольору. Покриття приємне та тепле на дотик, безпечне як при виробництві, так і при експлуатації. 

Уся продукція компанії TERMINUS повністю відповідає усім європейським стандартам та має відповідні сертифікати якості. 

Вам може бути цікаво:

Як правильно встановити міжкімнатні двері - terminus.ua

Як правильно встановити міжкімнатні двері

21.07.2021

Кожному, хто затіяв ремонт, так чи інакше доведеться зіткнутися з вибором міжкімнатних дверей і її установкою ...

Детальніше
Стандартні розміри міжкімнатних дверей - terminus.ua

Стандартні розміри міжкімнатних дверей

21.07.2021

Кожен, хто стикається з ремонтом, перш за все бажає зробити житло більш комфортним. Неодмінним атрибутом створення затишку стануть міжкімнатні двері.

Детальніше
В який бік мають відкриватися двері? - terminus.ua

В який бік мають відкриватися двері?

14.10.2020

Двері мають відкриватись зручно для покупця, тому слід подумати про ...

Детальніше