Фірмовий салон Terminus Київ

Фірмовий салон Terminus Київ

Фірмовий магазин компанії TERMINUS в Києві

Міжкімнатні двері для вашого помешкання, а також не менш привабливий асортимент дверних полотен для офісу у фірмовому магазині компанії TERMINUS у м.Київ за адресою Вацлава Гавела, 8 (Бульвар Лепсе,8)

Компанія TERMINUS – вітчизняне підприємство, яке стабільно розвивається та займає лідируючу позицію з масштабності виробництва у своєму сегменті. Завдяки сучасному європейському обладнанню, передовим технологіям, а також високоякісним матеріалам двері TERMINUS по праву завоювали довіру наших споживачів.

Двері міжкімнатні вирізняються високою якістю деревини та звукоізоляцією, стійкістю до кліматичних умов. Ми впевнені у кінцевому результаті, адже контролюємо кожен етап виробництва та використовуємо перевірені матеріали: високоякісну деревину, шпон цінних порід деревини, екологічні лаки, фарби відомих світових виробників.

Двері від виробника - гарантія якості, оптимальне поєднання чудових характеристик продукту та цінового сегменту.

Якщо ви прагнете не лише купити міжкімнатні двері, а вирішити усі супутні питання - консультанти салону нададуть вичерпну інформацію. Ми надаємо сервіс “під ключ”, тому якісна фурнітура та послуги з установки дверей ви можете замовити та придбати у фірмовому салоні.

Магазин дверей компанії TERMINUS – це не просто місце, де представлено широкий вибір міжкімнатних дверей на будь-який смак та можливості, це дизайнерський  простір дверей, з особливою атмосферою та чудовими консультантами-помічниками.

Щоб прокласти маршрут до даного фірмового салону через навігаційну систему Google Maps натисніть на дане посилання: прокласти маршрут.

Контактна інформація компанії

Назва: Фірмовий салон Terminus Київ
Контактна особа: Антон
Адреса: Київ, бульвар Вацлава Гавела (бульвар Лепса), 8
Сайт компанії: https://terminus.ua/
Email: esales@terminus.ua
Мобільний:

(067) 236 79 07

Графік роботи

Понеділок

09:00 - 18:00

Вівторок

09:00 - 18:00

Середа

09:00 - 18:00

Четвер

09:00 - 18:00

П'ятниця

09:00 - 18:00

Субота

10:00 - 15:00

Неділя

10:00 - 15:00
Фотогалерея