Фірмовий салон Terminus Вінниця

Фірмовий салон Terminus Вінниця

Фірмовий магазин компанії TERMINUS в Вінниця

Міжкімнатні двері у широкому асортименті представленні у фірмовому магазині компанії TERMINUS за адресою м. Вінниця, вул. Келецька ,14.

Двері TERMINUS виготовляються на сучасному обладнанні з Німеччини та Італії. У виробництві використовують передові технології, високоякісну деревину, шпон цінних порід деревини, екологічні лаки та фарби, поліпропіленова плівка та екошпон.

З перших днів існування компанія TERMINUS  взяла за основу інноваційність, якість та екологічність, Ми створюємо конкурентоспроможний продукт, який користується попитом як в Україні, так і за кордоном.

Міжкімнатні двері  представлені в салоні у широкому асортименті моделей. Тут ви знайдете двері шпоновані, емалеві полотна та двері зі штучним покриттям.

Купити двері міжкімнатні, якими ви будете повністю задоволені, просто та легко, якщо розуміється та орієнтуєтеся у сучасних тенденціях, матеріалах та технологіях. Якщо ж бракує часу, аби детально в усьому розібратися – експерти фірмових магазинів компанії TERMINUS завжди до ваших послуг.

Вони з легкістю допоможуть обрати двері внутрішні для вашого помешкання, будь то двері в ванну кімнату або двері в гардеробну.

Довершено виглядають міжкімнатні двері, які доповнює плінтус. Зокрема окремої легкості та витонченості може додати білий плінтус, якщо ж вам більше до вподоби інші кольорові пропозиції, маємо чудові варіанти.

Запрошуємо завітати до салону TERMINUS та ознайомитися з низкою актуальних пропозицій, переконані, що ви з легкістю зможете обрати міжкімнатні двері, які стануть гармонійним доповненням вашого інтер'єру.

Щоб прокласти маршрут до даного фірмового салону через навігаційну систему Google Maps натисніть на дане посилання: прокласти маршрут.

Контактна інформація компанії

Назва: Фірмовий салон Terminus Вінниця
Контактна особа: Яна
Адреса: вулиця Келецька ,14 Вінниця, Вінницька область, 21018
Сайт компанії: https://terminus.ua/
Email: esales@terminus.ua
Мобільний:

(067) 447 05 81

Графік роботи

Понеділок

09:00 - 19:00

Вівторок

09:00 - 19:00

Середа

09:00 - 19:00

Четврег

09:00 - 19:00

Пятниця

09:00 - 19:00

Субота

10:00 - 18:00

Неділя

10:00 - 18:00


Фотогалерея