Фірмовий салон Terminus Тернопіль

Фірмовий салон Terminus Тернопіль

Фірмовий магазин компанії TERMINUS в Тернополі

Компанія TERMINUS має багаторічний досвід роботи на українському ринку в сфері виробництва дверних конструкцій.

Міжкімнатні двері в м.Тернопіль ви можете придбати у фірмовому магазині, який знаходиться за адресою вул.Протасевича, 2.

Двері TERMINUS відомі своєю відповідністю високим вимогам щодо якості і користуються попитом не тільки в Україні, а й за її межами.

Відстежуючи кращі світові тенденції виготовлення дверей, ми пропонуємо нашим клієнтам конкурентоспроможні ціни та бездоганну якість кожної моделі. Враховуючи сучасні потреби покупців, міжнародні дизайнерські уподобання та світові виробничі стандарти, наша компанія вийшла на якісно новий рівень виробництва. Завдяки цьому всі двері нашого бренду є відмінними, якісними, легко впізнаваними та затребуваними серед покупців.

Міжкімнатні двері від виробника – компанії TERMINUS - функціональні привабливі, екологічні та надійні. Компанія жодного дня не стоїть на місці та завжди готова запропонувати споживачеві  двері, починаючи від найрізноманітніших конструкцій та покриттів, і, завершуючи самими оригінальними кольорами та відтінками.

А особлива увага  та висока професійність менеджерів фірмових салонів стануть чудовою допомогою для вас у виборі вдалої моделі. Також наш фахівці нададуть інформацію, що стосується подальшої експлуатації дверей, а також зорієнтують у питаннях підбору  ручки для дверей та які замки на двері варто влаштувати.

Щоб прокласти маршрут до даного фірмового салону через навігаційну систему Google Maps натисніть на це посилання: прокласти маршрут.

Контактна інформація компанії

Назва: Фірмовий салон Terminus Тернопіль
Контактна особа: Олег
Адреса: вулиця Протасевича, 2, Тернопіль, Тернопільська область, 47720
Сайт компанії: https://terminus.ua/
Email: esales@terminus.ua
Мобільний:

(067) 236 38 15

Графік роботи

Понеділок

9:00 - 18:00

Вівторок

9:00 - 18:00

Середа

9:00 - 18:00

Четврег

9:00 - 18:00

Пятниця

9:00 - 18:00

Субота

9:00 - 15:00

Неділя

Вихідний


Фотогалерея