Фірмовий салон Terminus Рівне

Фірмовий салон Terminus Рівне

Фірмовий магазин компанії TERMINUS в Рівне

Фірмовий магазин дверей компанії TERMINUS знаходиться за адресою м.Рівне, вул.Степана Бандери, 63. У салоні представлені двері міжкімнатні на різні смаки та можливості, а в поєднанні з відмінними характеристиками – це оптимальний вибір для вашого помешкання чи офісу.

Двері TERMINUS виготовляються на сучасному обладнанні з Німеччини та Італії. У виробництві використовують передові технології, високоякісну деревину, шпон цінних порід деревини, екологічні лаки та фарби, поліпропіленова плівка та екошпон.

З перших днів існування компанія TERMINUS  взяла за основу інноваційність, якість та екологічність, Ми створюємо конкурентноспроможній продукт, який користується попитом як в Україні, так і за кордоном.

Міжкімнатні двері  представлені в салоні у широкому асортименті моделей. Тут ви знайдете двері шпоновані, емалеві полотна та двері зі штучним покриттям. Також ми завжди відстежуємо усі тенденції та світові дизайнерські рішення. Тому маємо моделі абсолютно різних конструкцій. Також маємо послугу – двері під індивідуальне замовлення. Якщо ви шукаєте двері прихованого монтажу, двері-гармошка, двері-книжка, міжкімнатні розсувні двері – зверніться до консультанта магазину, ми переконані спільно з вами ми зможемо знайти найоптимальніше рішення, яким ви будете задоволені на всі 100%.

Запрошуємо вас завітати до фірмового магазину міжкімнатних дверей компанії TERMINUS та обрати саме ті двері, які створять комфорт та затишок у вашому помешканні, додадуть виразності інтер’єру та підкреслять ваш характер.

Щоб прокласти маршрут до даного фірмового салону через навігаційну систему Google Maps натисніть на дане посилання: прокласти маршрут.

Контактна інформація компанії

Назва: Фірмовий салон Terminus Рівне
Адреса: вулиця Степана Бандери, 63, Рівне, Рівненська область, 33023
Сайт компанії: https://terminus.ua/
Email: esales@terminus.ua
Мобільний:

(067) 236 38 15

Графік роботи

Фірмовий магазин компанії TERMINUS в Вінниця

Фірмовий магазин компанії TERMINUS знаходиться за адресою м. Вінниця, вул. Пирогова 17. У фірмовому салоні компанії Terminus представлено найактуальніший асортимент у вигляді чудових шпонованих дверей, плівковий дверей різних конструкцій на будь-який смак відвідувача.

Щоб прокласти маршрут до даного фірмовгого салону через навігаційну систему Google Maps натисніть на дане посилання: прокласти маршрут.

Фотогалерея