Фірмовий салон Terminus Одеса

Фірмовий салон Terminus Одеса

Фірмовий магазин компанії TERMINUS в Одесі

Фірмовий магазин компанії TERMINUS знаходиться за адресою м. Одеса, вул. Академіка Вильямса, 1В, ТЦ "ДЕКОР ХАУС". У фірмовому салоні компанії Terminus представлено найактуальніший асортимент у вигляді чудових шпонованих дверей, плівковий дверей різних конструкцій на будь-який смак відвідувача.

Тут ви знайдете широкий асортимент дверних полотен різних конструкцій. Міжкімнатні двері від нашої компанії - відмінне співвідношення якості, стилю і вартості.

Вашій увазі в салоні представлений ряд колекцій, що включають двері шпоновані, емалеві полотна і двері зі штучним покриттям.

TERMINUS - відомий український бренд, який відомий по всій країні і ближньому зарубіжжі. двері TERMINUS відрізняються відмінними характеристиками: висока якість деревини, відмінна звукоізоляція, стійкість до різних кліматичних умов.

У фірмовому салоні представлений ряд колекцій, кожна з яких має широкий асортимент моделей .. Починаючи від найрізноманітніших конструкцій, покриттів, закінчуючи самими оригінальними квітами і відтінками.

Інноваційність у виготовленні дверей дає можливість впроваджувати екологічні принципи роботи і зменшувати ризики для навколишнього середовища. Для виробництва дверних полотен використовуємо матеріали, які зарекомендували себе як надійні, якісні, безпечні. Це високоякісна деревина, шпон цінних порід деревини, екологічні лаки відомих виробників Всі продукти відповідають міжнародним стандартам, що підтверджується сертифікатами.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта - один з пріоритетів роботи консультантів фірмового салону. Вони не тільки допоможуть підібрати якісні міжкімнатні двері, але і проконсультують з приводу всіх важливих питань, таких як установка міжкімнатних дверей ціна і правила підбору фурнітури.

Запрошуємо вас відвідати фірмовий магазин міжкімнатних дверей компанії TERMINUS і на власному досвіді переконатися в відміну нашого продукту.

Щоб прокласти маршрут до даного фірмового салону через навігаційну систему Google Maps натисніть на це посилання:

прокласти маршрут.

Контактна інформація компанії

Назва: Фірмовий салон Terminus Одеса
Адреса: вулиця Академіка Вільямса, 1В, Одеса, Одеська область, 65000
Сайт компанії: https://terminus.ua/
Email: esales@terminus.ua
Мобільний:

(067) 236 38 15

Графік роботи

Понеділок

10:00 - 20:00

Вівторок

10:00 - 20:00

Середа

10:00 - 20:00

Четврег

10:00 - 20:00

Пятниця

10:00 - 20:00

Субота

10:00 - 20:00

Неділя

10:00 - 20:00


Фотогалерея