Фірмовий салон Terminus Одеса

Фірмовий салон Terminus Одеса

Фірмовий магазин компанії TERMINUS в Одесі

Міжкімнатні двері у широкому асортименті представленні у фірмовому магазині компанії TERMINUS за адресою м.Одеса, вул.Семена Палія,125(Ринок “Союз”)

 Двері TERMINUS виготовляються на сучасному обладнанні з Німеччини та Італії. У виробництві використовують передові технології, високоякісну деревину, шпон цінних порід деревини, екологічні лаки та фарби, поліпропіленова плівка та екошпон. Усі матеріали відомих світових виробників та відповідають національним екологічним стандартам. Взявши за основу інноваційність, якість та екологічність, компанія створює конкурентноспроможній продукт, який користується попитом як в Україні, так і за кордоном.

 Двері міжкімнатні від компанії TERMINUS – це сучасні тенденції, поєднанні із відмінними функціональними характеристиками та запитами наших клієнтів.

У фірмовому салоні представлено актуальний асортимент шпонованих дверей, емалевих полотен та дверей зі штучним покриттям різноманітних конструкцій.

Визначитися з вибором та придбати міжкімнатні двері вам допоможуть найкращі експерти галузі.

Спільно з TERMINUS ви можете втілювати ваші найсміливіші ідеї, приміром у нас ви знайдете сучасні розсувні двері, які є чудовим засобом економії простору та можуть стати родзинкою у дизайні вашого інтер’єру.

 Дверні полотна оздоблені високоякісним натуральним шпоном, сучасним покриттям Nanoflex та поліпропіленовою плівкою. Для шпонованих полотен використовують шпон дуба, шпон ясен, шпон файн-лайн.

Більше інформації нададуть консультанти фірмового магазину, тому чекаємо вас з нетерпінням та пишаємося тим, що робимо свій внесок у комфорт та безпеку ваших домівок та офісів.

Щоб прокласти маршрут до даного фірмового салону через навігаційну систему Google Maps натисніть на дане посилання: прокласти маршрут.

Контактна інформація компанії

Назва: Фірмовий салон Terminus Одеса
Адреса: Ринок "Союз, вулиця Семена Палія, 125/1125, Одеса, Одеська область, 65000
Сайт компанії: https://terminus.ua/
Email: esales@terminus.ua
Мобільний:

(067) 236 38 15

Графік роботи

Понеділок

Вихідний

Вівторок

9:00 - 16:00

Середа

9:00 - 16:00

Четврег

9:00 - 16:00

Пятниця

9:00 - 16:00

Субота

9:00 - 16:00

Неділя

9:00 - 16:00


Фотогалерея