Фірмовий салон Terminus Одеса

Фірмовий салон Terminus Одеса

Фірмовий магазин компанії TERMINUS в Одеса

Двері міжкімнатні для вашої оселі та офісу обирайте у фірмовому магазині компанії TERMINUS. Завітайте у наш салон за адресою м.Одеса, вул. Толбухіна, 135, ТЦ "МЕГАДОМ". Тут ви знайдете широкий асортимент дверних полотен різноманітних конструкцій. Міжкімнатні двері від нашої компанії – чудове співвідношення якості, стилю та вартості.

До вашої уваги у салоні представлено низку колекцій, які включають двері шпоновані, емалеві полотна та двері зі штучним покриттям.

TERMINUS – відомий український бренд, який впізнаваний по всій країні та ближньому зарубіжжі. двері TERMINUS вирізняються відмінними характеристиками: висока якість деревини, відмінна звукоізоляція, стійкість до різних кліматичних умов.

У фірмовому салоні представлена низка колекцій, кожна з яких має широкий асортимент моделей.. Починаючи від найрізноманітніших конструкцій, покриттів, завершуючи самими оригінальними кольорами та відтінками.

Інноваційність у виготовленні дверей дає можливість впроваджувати екологічні принципи роботи та зменшувати ризики для навколишнього середовища. Для виробництва дверних полотен використовуємо матеріали, які зарекомендували себе як надійні, якісні, безпечні. Це високоякісна деревина, шпон цінних порід деревини, екологічні лаки відомих виробників Усі продукти відповідають міжнародним стандартам, що підтверджується сертифікатами.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта – один із пріоритетів роботи консультантів фірмового салону. Вони не лише допоможуть підібрати якісні міжкімнатні двері, а й проконсультують з приводу усіх важливих питань, таких як установка міжкімнатних дверей ціна та правила підбору фурнітури.

Запрошуємо вас завітати до фірмового магазину міжкімнатних дверей компанії TERMINUS та на власному досвіді переконатися у відмінності нашого продукту.

Щоб прокласти маршрут до даного фірмового салону через навігаційну систему Google Maps натисніть на дане посилання: прокласти маршрут.

Контактна інформація компанії

Назва: Фірмовий салон Terminus Одеса
Адреса: вулиця Толбухіна, 135, Одеса, Одеська область, 65000
Сайт компанії: https://terminus.ua/
Email: esales@terminus.ua
Мобільний:

(067) 236 38 15

Графік роботи

Понеділок

10:00 - 20:00

Вівторок

10:00 - 20:00

Середа

10:00 - 20:00

Четврег

10:00 - 20:00

Пятниця

10:00 - 20:00

Субота

10:00 - 17:00

Неділя

10:00 - 20:00


Фотогалерея