Фірмовий салон Terminus Миколаїв

Фірмовий салон Terminus Миколаїв

Фірмовий магазин компанії TERMINUS в Миколаєві

Двері для вашого помешкання обирайте у фірмовому магазині компанії TERMINUS. Завітайте у наш салон за адресою м.Миколаїв, вул. Пушкінська, 32/1, де представлено широкий асортимент дверних полотен різноманітних конструкцій. Двері міжкімнатні від нашої компанії – чудове співвідношення якості, стилю та вартості.

До вашої уваги у салоні представлено низку колекцій, які включають двері шпоновані, емалеві полотна та двері зі штучним покриттям.

TERMINUS – відомий український бренд, який впізнаваний по всій країні та ближньому зарубіжжі. Наші двері вирізняються відмінними характеристиками: висока якість деревини, відмінна звукоізоляція, стійкість до різних кліматичних умов.

Якщо ви шукаєте двері в кімнату – зверніть увагу на популярні пропозиції та вибір споживачів, адже у тисячах домівок вже встановлені наші дверні полотна у найрізноманітніших варіаціях: двері міжкімнатні дерев’яні, двері під фарбування, двері шпоновані, двостулкові міжкімнатні двері та інші.

Установка міжкімнатних дверей – якщо це ще одне питання, яке вас турбує, не переймайтеся! Консультанти салону не просто допоможуть підібрати найкращий варіант дверних полотен, а й з радістю нададуть усю необхідну інформацію про встановлення та їхню експлуатацію.

Придбати міжкімнатні двері, якими ви будете повністю задоволені, просто та легко, якщо розумієтеся та орієнтуєтеся у сучасних тенденціях, матеріалах та технологіях. Якщо ж бракує часу, аби детально в усьому розібратися – експерти фірмових магазинів компанії terminus завжди до ваших послуг.

Двері terminus - це сучасні витвори мистецтва та невід’ємний елемент стильного інтер’єру вашої домівки.

Щоб прокласти маршрут до даного фірмового салону через навігаційну систему Google Maps натисніть на дане посилання: прокласти маршрут.

Контактна інформація компанії

Назва: Фірмовий салон Terminus Миколаїв
Контактна особа: Ігор
Адреса: вулиця Пушкінська, 32/1, Миколаїв, Миколаївська область, 54000
Сайт компанії: https://terminus.ua/
Email: esales@terminus.ua
Мобільний:

(067) 236 38 15

Графік роботи

Понеділок

9:00 - 18:00

Вівторок

9:00 - 18:00

Середа

9:00 - 18:00

Четврег

9:00 - 18:00

Пятниця

9:00 - 18:00

Субота

10:00 - 17:00

Неділя

Вихідний


Фотогалерея