Фірмовий салон Terminus Львів

Фірмовий салон Terminus Львів

Фірмовий магазин компанії TERMINUS в Львові

Міжкімнатні двері у Львові можна придбати у фірмовому салоні компанії TERMINUS. Магазин дверей знаходиться за адресою вул. Промислова, 60

Двері TERMINUS – найкраще рішення: максимум пропозицій – мінімум турбот!  Підприємство TERMINUS  - понад 15 років працює та розвивається в Україні. Ми пильно стежимо за новими тенденціями, розробляючи дизайн та виготовляючи кімнатні двері, використовуємо виключно високоякісні матеріали, для нас важлива екологічна складова нашої продукції.

Виготовляючи міжкімнатні двері ми використовуємо шпон цінних порід деревини, екологічні лаки та фарби відомих світових виробників. Окрім шпонованих  дверей, ми також виготовляємо емалеві полотна та двері зі штучним покриттям.

Двері міжкімнатні від нашої компанії – це окраса вашого дому та офісу та нові рішення в організації простору. Ми з радістю втілимо найцікавіші дизайнерські рішення, приміром нині популярні розсувні двері, двері прихованого монтажу, подвійні міжкімнатні двері. Усі ці моделі впевнено займають свою позицію у сегменті міжкімнатних дверей.

Тому ми постійно вдосконалюємося, адже будь-який виклик для нас - це можливість завойовувати довіру наших клієнтів та авторитет партнерів.

Щоб не розгубитися серед широкого асортименту, представленого у фірмовому салоні, скористайтеся допомогою консультантів. Вони не лише допоможуть підібрати якісні міжкімнатні двері, а й допоможуть підібрати дверну фурнітуру, зокрема - дверні замки.

Не зволікайте та відвідайте фірмовий магазин компанії TERMINUS  у м.Львів.

Щоб прокласти маршрут до даного фірмового салону через навігаційну систему Google Maps натисніть на дане посилання: прокласти маршрут.

Контактна інформація компанії

Назва: Фірмовий салон Terminus Львів
Адреса: вулиця Промислова, 60, Львів, Львівська область, 79000
Сайт компанії: https://terminus.ua/
Email: esales@terminus.ua
Мобільний:

(067) 236 38 15

Графік роботи

Понеділок

9:00 - 19:00

Вівторок

9:00 - 19:00

Середа

9:00 - 19:00

Четврег

9:00 - 19:00

Пятниця

9:00 - 19:00

Субота

10:00 - 16:00

Неділя

Вихідний


Фотогалерея