Фірмовий салон Terminus Львів

Фірмовий салон Terminus Львів

Фірмовий магазин компанії TERMINUS в Львові

Міжкімнатні двері у Львові можна придбати у фірмовому магазин компанії TERMINUS. Салон знаходиться за адресою вул. Любінська, 92.

Двері TERMINUS – якісний та надійний продукт, у перевагах та відмінних характеристиках якого ми впевнені.  Підприємство TERMINUS  - понад 15 років працює та розвивається в Україні. Ми пильно стежимо за новими тенденціями, розробляючи дизайн та виготовляючи кімнатні двері, використовуємо виключно високоякісні матеріали, для нас важлива екологічна складова нашої продукції.

Двері від виробника – найкраще рішення: максимум пропозицій – мінімум турбот! Виготовляючи міжкімнатні двері ми використовуємо шпон цінних порід деревини, екологічні лаки та фарби відомих світових виробників. Окрім шпонованих  дверей ми виготовляємо емалеві полотна та двері зі штучним покриттям.

Двері міжкімнатні від нашої компанії – не лише окраса вашого дому та офісу, а й нові рішення в організації простору. Ми з радістю втілимо сміливі дизайнерські рішення, наприклад можемо запропонувати модель – розсувні двері, яка впевнено займає свою позицію у сегменті міжкімнатних дверей, а також двері прихованого монтажу. Будь- який виклик для нас можливість вдосконалюватися та завойовувати довіру наших клієнтів та авторитет у партнерів.

Аби не розгубитися серед широкого асортименту, що представлений у фірмовому салоні, скористайтеся консультацією експертів галузі. Вони не лише допоможуть підібрати якісні міжкімнатні двері, а й проконсультують з приводу усіх важливих питань, таких як установка дверей, як правильно підібрати дверну фурнітуру, зокрема, яким вимогам мають відповідати  дверні замки, який замок для дверей підійде для дверей до спальні або дитячої а також в яких випадках потрібен доводчик дверей.

Не зволікайте та відвідайте фірмовий магазин компанії TERMINUS  у м.Львів.

Щоб прокласти маршрут до даного фірмового салону через навігаційну систему Google Maps натисніть на дане посилання: прокласти маршрут.

Контактна інформація компанії

Назва: Фірмовий салон Terminus Львів
Адреса: м. Львів, вул. Любінська, 92
Сайт компанії: https://terminus.ua/
Email: esales@terminus.ua
Мобільний :

(067) 236 38 15

Графік роботи

Понеділок

10:00 - 19:00

Вівторок

10:00 - 19:00

Середа

10:00 - 19:00

Четврег

10:00 - 19:00

Пятниця

10:00 - 19:00

Субота

11:00 - 17:00

Неділя

Вихідний