Фірмовий салон Terminus Луцьк

Фірмовий салон Terminus Луцьк

Фірмовий магазин компанії TERMINUS в Луцьку

Двері міжкімнатні для вашого дому, квартири чи офісу обирайте у фірмовому магазині компанії TERMINUS. Завітайте у наш салон дверей за адресою м.Луцьк, Набережна вулиця, 2.

Вашій увазі пропонуємо низку колекцій, які включають двері шпоновані, емалеві полотна та двері зі штучним покриттям. Міжкімнатні двері від нашої компанії – чудове співвідношення якості, стилю та вартості.

TERMINUS – унікальний виробник дверей на ринку України. Ексклюзивні двері міжкімнатні різноманітних конструкцій вирізняються відмінними характеристиками: високою якістю деревини, відмінною звукоізоляцією, стійкістю до різних кліматичних умов.

Двері TERMINUS – це пошук нових дизайнерських рішень у поєднанні з відмінними матеріалами та сучасними технологіями виробництва. Ми завжди прислухаємося до нашого споживача і готові експериментувати разом. Адже серед сучасних трендів все більше нестандартних конструкцій, приміром двері прихованого монтажу, подвійні двері міжкімнатні та двері купе міжкімнатні..

Компанія жодного дня не стоїть на місці та завжди готова запропонувати споживачеві дерев’яні двері найрізноманітніших конструкцій, покриттів, завершуючи самими оригінальними кольорами та відтінками. Це і білі міжкімнатні двері та полотна відтінків натуральної деревини.

Інноваційність у виготовленні дверей дає можливість впроваджувати екологічні принципи роботи, адже для їхнього виробництва використовуються матеріали, які зарекомендували себе як надійні, якісні, безпечні.

Високоякісна деревина, шпон цінних порід деревини, екологічні лаки відомих виробників - усі продукти відповідають міжнародним стандартам, що підтверджується сертифікатами.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта – важливий пріоритет в роботі консультантів фірмового салону. Вони не лише допоможуть підібрати якісні міжкімнатні двері, а й проконсультують з приводу усіх важливих питань, таких як установка міжкімнатних дверей, як підібрати фурнітуру, зокрема ручки для дверей, чи можливо окремо придбати скло для міжкімнатних дверей.

Запрошуємо вас відвідати фірмовий магазин міжкімнатних дверей компанії TERMINUS та на власному досвіді переконатися у відмінності нашого продукту.

Щоб прокласти маршрут до даного фірмового салону через навігаційну систему Google Maps натисніть на це посилання: прокласти маршрут.

Контактна інформація компанії

Назва: Фірмовий салон Terminus Луцьк
Адреса: Набережна вулиця, 2, Луцьк, Волинська область, 43025
Сайт компанії: https://terminus.ua/
Email: esales@terminus.ua
Мобільний:

(067) 236 38 15

Графік роботи

Понеділок

10:00 - 19:00

Вівторок

10:00 - 19:00

Середа

10:00 - 19:00

Четврег

10:00 - 19:00

Пятниця

10:00 - 19:00

Субота

10:00 - 17:00

Неділя

10:00 - 17:00


Фотогалерея