Фірмовий салон Terminus Івано-Франківськ

Фірмовий салон Terminus Івано-Франківськ

Фірмовий магазин компанії TERMINUS в Івано-Франківську

Фірмовий магазин компанії TERMINUS знаходиться за адресою м.Івано Франківськ, вул. Вовчинецька, 191. У салоні представлені двері міжкімнатні на різні смаки та можливості, а в поєднанні з відмінними характеристиками – це оптимальний вибір для вашої оселі.

Компанія TERMINUS понад 15 років спеціалізується на виготовлені дверних полотен. Досвід та постійний розвиток стали запорукою якісного результату: двері TERMINUS  - вибір споживачів та впевненість у чудовому результаті.

Інноваційність у виготовленні дверей дає можливість впроваджувати екологічні принципи роботи та зменшувати ризики для навколишнього середовища. Для виробництва дверних полотен використовуємо матеріали, які зарекомендували себе як надійні, якісні, безпечні. Це високоякісна деревина, шпон цінних порід деревини, екологічні лаки відомих виробників Усі продукти відповідають міжнародним стандартам, що підтверджується сертифікатами.

Ми прагнемо задовольнити найвибагливішого клієнта, тому подбали як про візуальну складову, так і про широкий асортемент матеріалів.

Прагнете урізноманітнити ваш інтер'єр цікавими елементами - двері прихованого монтажу – сучасний прийом, який може стати альтернативою, а як визначитися з доречністю та підібрати відповідне дверне полотно знають експерти салону TERMINUS.

Якщо вас цікавлять двері з МДФ, наші консультанти нададуть вичерпну відповіть про особливості даного матеріалу та запропонують особливі дизайнерські рішення.

А ще ми завжди готові надати кваліфіковані відповіді на важливі питання, такі як правильна установка міжкімнатних дверей, підбір фурнітури, зокрема важливо пам'ятати про замки на двері.

Розкішно та довершено виглядають міжкімнатні двері, які доповнює плінтус. Даний елемент виконує не лише естетичну роль, а й функціональну – за плінтусом зі спеціальними каналами можна приховати кабель, або ж компенсувати незначні дефекти стін та підлоги.

Запрошуємо завітати до салону TERMINUS та ознайомитися з низкою актуальних пропозицій, переконані, що ви з легкістю зможете обрати міжкімнатні двері, які стануть гармонійним доповненням вашого інтер'єру.

Щоб прокласти маршрут до даного фірмового салону через навігаційну систему Google Maps натисніть на дане посилання: прокласти маршрут.

Контактна інформація компанії

Назва: Фірмовий салон Terminus Івано-Франківськ
Адреса: вулиця Вовчинецька, 191, Івано-Франківськ, Івано-Франківська область, 76007
Сайт компанії: https://terminus.ua/
Email: esales@terminus.ua
Мобільний:

(067) 236 38 15

Графік роботи

Понеділок

9:00 - 17:00

Вівторок

9:00 - 17:00

Середа

9:00 - 17:00

Четврег

9:00 - 17:00

Пятниця

9:00 - 17:00

Субота

Вихідний

Неділя

Вихідний