Нові декори колекції Nanoflex

Нові декори колекції Nanoflex - terminus.ua

Для компанії TERMINUS 2021 рік ознаменував відкриття до десятка фірмових салонів та запуск колекцій, які за короткий термін стали флагманами продажів. А ще з'явилося чимало нового у діючому асортименті. 

Сьогодні ж ми урочисто повідомляємо про три нових декори в колекції міжкімнатних дверей NANOFLEX – Зефір, Пекан та Карамель. Відтепер трендовий та водночас вишуканий дизайн доступний у бюджетному сегменті!

Наразі колекція NANOFLEX налічує вже 12 моделей у 6-ти унікальних декорах, що мають деревовидну фактуру та аж ніяк не поступаються зовні шпонованим моделям міжкімнатних дверей TERMINUS. До того ж майже кожен зразок представлений у трьох варіантах скління та без нього, тож кожен покупець фактично має змогу сконструювати двері за власним смаком. 

Зверніться до наших консультантів та отримайте вичерпну інформацію про актуальний асортимент новинок у фірмових салонах вашого міста. 

Вам може бути цікаво:

АКЦІЯ -15% 03 2023 - terminus.ua

АКЦІЯ -15% 03 2023

28.03.2023

Компанія TERMINUS радо повідомляє про довгоочікуваний  запуск сезонної акції зі знижками 15% на обраний перелік міжкімнатних дверей зі свого асортименту.

Детальніше