Фактори стресу і методи виходу з нього

Фактори стресу і методи виходу з нього - terminus.ua

16.10.2021 р. для працівників Головного офісу TERMINUS тренінговою агенцією Gelios проводився тренінг на тему: “Фактори стресу та методики виходу з нього”. Тренінг був спрямований на формування у його учасників розуміння причин виникнення стресових ситуацій як у житті, так і в робочих обставинах. Були обговорені джерела, які часто призводять до появи в людей негативного емоційного стану. Спільними зусиллями учасників була проведена ретроспектива, до яких наслідків може призвести стресова ситуація, а також позначені варіанти її попередження та якнайшвидшого вирішення.

Дякуємо всім, хто долучився до цієї корисної події, та особисто пані Тетяні Никифоровій - практикуючому психологу та ведучій тренінга, який, сподіваємось, допоможе кожному з його учасників дедалі ефективніше справлятися зі стресовими викликами повсякдення.  Вам може бути цікаво:

АКЦІЯ -15% FREZATO, NANOFLEX - terminus.ua

АКЦІЯ -15% FREZATO, NANOFLEX

11.02.2022

Компанія TERMINUS радо повідомляє про довгоочікуваний  запуск сезонної акції зі знижками 15% на обраний перелік міжкімнатних дверей зі свого асортименту.

Детальніше
Колекція  «Solid» НОВИНКА! - terminus.ua

Колекція «Solid» НОВИНКА!

25.01.2022

Представляємо вашій увазі ексклюзивну колекцію міжкімнатних дверей TERMINUS...

Детальніше
Нові декори колекції Nanoflex - terminus.ua

Нові декори колекції Nanoflex

28.10.2021

Відтепер трендовий та водночас вишуканий дизайн доступний у бюджетному сегменті!

Детальніше