Фірмовий салон Terminus Хмельницький

Фірмовий салон Terminus Хмельницький

Фірмовий магазин компанії TERMINUS в Хмельницькому

Міжкімнатні двері компанії TERMINUS представленні у широкому асортименті у фірмовому салоні. Магазин дверей знаходиться за адресою м.Хмельницький, вул. Зарічанська, 11В.

Двері TERMINUS виготовляються на сучасному європейському обладнанні. У виробництві використовують передові технології, високоякісну деревину, шпон цінних порід деревини, екологічні лаки та фарби, поліпропіленова плівка та екошпон. Усі матеріали відомих світових виробників та відповідають національним екологічним стандартам. Взявши за основу інноваційність, якість та екологічність, компанія виготовляє двері, що користуються попитом як в Україні, так і за кордоном.

У фірмовому салоні представлено актуальний асортимент шпонованих дверей, емалевих полотен та дверей зі штучним покриттям різноманітних конструкцій. Визначитися з вибором та придбати міжкімнатні двері вам допоможуть консультанти салону.

Спільно з TERMINUS ви можете втілювати ваші найрізноманітніші побажання, конструкції та виріації – не проблема, індивідуальне замовлення - шукатимемо компроміс, бажаєте подвійні двері міжкімнатні - ми готові працювати на результат та комфорт наших клієнтів.

Двері оздоблені високоякісним натуральним шпоном стануть чудовою альтернативою поціновувачам класичних дерев’яних дверей. Для шпонованих полотен використовують шпон дуба, шпон ясен, шпон файн-лайн. Дверні полотна вкриті сучасним емалевим покриттям – підійдуть прихильникам лаконічного стилю та нестримної творчості, а двері з використанням поліпропіленової плівки – для тих, хто прагне легкого догляду та експлуатації.

Двері міжкімнатні від компанії TERMINUS – це сучасні тенденції, поєднанні із відмінними функціональними характеристиками та найцікавішими запитами наших клієнтів. Наші двері - витвори дизайнерського мистецтва інтер’єру, затишок, комфорт та настрій вашої домівки.

Щоб прокласти маршрут до даного фірмового салону через навігаційну систему Google Maps натисніть на дане посилання: прокласти маршрут.

Контактна інформація компанії

Назва: Фірмовий салон Terminus Хмельницький
Адреса: вулиця Зарічанська, 11В, Хмельницький, Хмельницька область, 29000
Сайт компанії: https://terminus.ua/
Email: esales@terminus.ua
Мобільний:

(067) 236 38 15

Графік роботи

Понеділок

9:00 - 13:00, 14:00 - 18:00

Вівторок

9:00 - 13:00, 14:00 - 18:00

Середа

9:00 - 13:00, 14:00 - 18:00

Четврег

9:00 - 13:00, 14:00 - 18:00

Пятниця

9:00 - 13:00, 14:00 - 18:00

Субота

10:00 - 14:00

Неділя

Вихідний


Фотогалерея