Фірмовий салон Terminus Херсон

Фірмовий салон Terminus Херсон

Фірмовий магазин компанії TERMINUS в Херсон

Міжкімнатні двері від провідного українського виробника компанії TERMINUS в м.Херсон ви можете придбати у фірмовому магазині, який знаходиться за адресою вул.Іллюши Кулика, 114. ,

Підприємство TERMINUS має багаторічний досвід роботи на українському ринку в сфері виробництва дверних конструкцій та широко відоме не лише в Україні, а й за її межами.

Двері TERMINUS – це пошук нових дизайнерських рішень, що поєднуються з відмінними матеріалами та сучасними технологіями виробництва. Ми завжди реагуємо на запити нашого споживача і готові експериментувати разом. Адже серед сучасних трендів все більше нестандартних конструкцій -  двері розсувні міжкімнатні, двостулкові двері міжкімнатні, двері під фарбування та розсувні міжкімнатні двері.

Компанія жодного дня не стоїть на місці та завжди готова запропонувати споживачеві дерев’яні двері найрізноманітніших конструкцій, покриттів, завершуючи самими оригінальними кольорами та відтінками.

Вашій увазі у фірмовому салоні пропонуємо низку колекцій, які включають двері шпоновані, емалеві полотна та двері зі штучним покриттям. Міжкімнатні двері від нашої компанії – чудове співвідношення якості, стилю та вартості.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта – важливий та невід’ємний пріоритет в роботі консультантів фірмового салону. Вони допоможуть підібрати якісні міжкімнатні двері, проконсультують з приводу усіх важливих питань: чи йде дверна коробка у комплекті з дверним полотном, які найкращі петлі для дверей. Ви без проблем можете купити дверний замок у магазині та окремо купити скло.

Запрошуємо вас відвідати магазин дверей міжкімнатних дверей компанії TERMINUS та на власному досвіді переконатися у відмінності нашого продукту.

Щоб прокласти маршрут до даного фірмового салону через навігаційну систему Google Maps натисніть на це посилання: прокласти маршрут.

Контактна інформація компанії

Назва: Фірмовий салон Terminus Херсон
Адреса: вулиця Іллюши Кулика, 114, Херсон, Херсонська область, 73000
Сайт компанії: https://terminus.ua/
Email: esales@terminus.ua
Мобільний:

(067) 236 38 15

Графік роботи

Понеділок

9:00 - 18:00

Вівторок

9:00 - 18:00

Середа

9:00 - 18:00

Четврег

9:00 - 18:00

Пятниця

9:00 - 18:00

Субота

10:00 - 15:00

Неділя

Вихідний


Фотогалерея