Фірмовий салон Terminus Київ

Фірмовий салон Terminus Київ

Фірмовий магазин компанії TERMINUS в Києві

Міжкімнатні двері для вашого помешкання, а також не менш привабливий асортимент дверних полотен для офісу у фірмовому магазині компанії TERMINUS у м.Київ за адресою Мала Окружна 6, ТЦ "Перший Гіпермаркет Дверей" (другий поверх)

Компанія TERMINUS – українське підприємство, яке стабільно розвивається та займає лідируючу позицію з масштабності виробництва у своєму сегменті. Завдяки сучасному європейському обладнанню, передовим технологіям та високоякісним матеріалам двері TERMINUS по праву завоювали довіру тисяч споживачів.

Двері міжкімнатні вирізняються високою якістю деревини та звукоізоляцією, стійкістю до різних кліматичних умов. Ми впевнені у кінцевому результаті, адже контролюємо кожен етап виробництва. Використовуємо перевірені матеріали: високоякісну деревину, шпон цінних порід деревини, екологічні лаки, фарби відомих світових виробників.

Кожна колекція включає низку різноманітних дверних полотен, починаючи від найрізноманітніших конструкцій, покриттів, завершуючи самими оригінальними кольорами.

Довершено виглядають міжкімнатні двері, які доповнює плінтус. Завдяки такому елементу можна отримати не тільки естетичне задоволення, а й отримати функціональну вигоду: за плінтусом зі спеціальними каналами можна приховати кабель, або ж компенсувати незначні дефекти стін та підлоги.

Якщо ви прагнете не лише купити двері, а вирішити усі супутні питання - консультанта салону нададуть вичерпну інформацію. Адже вам знадобиться якісна фурнітура та установка дверей, усе без проблем, адже ми надаємо сервіс “під ключ”.

Магазин дверей компанії TERMINUS – це не просто місце, де представлено широкий вибір міжкімнатних дверей на будь-який смак та можливості, це дизайнерський  простір дверей, з особливою атмосферою та чудовими консультантами-помічниками.

Щоб прокласти маршрут до даного фірмового салону через навігаційну систему Google Maps натисніть на дане посилання: прокласти маршрут.

Контактна інформація компанії

Назва: Фірмовий салон Terminus Київ
Адреса: м. Київ, Мала Окружна 6, ТЦ "Перший Гіпермаркет Дверей" (другий поверх)
Сайт компанії: https://terminus.ua/
Email: esales@terminus.ua
Мобільний:

(067) 236 79 07

Графік роботи

Понеділок

10:00 - 20:00

Вівторок

10:00 - 20:00

Середа

10:00 - 20:00

Четврег

10:00 - 20:00

Пятниця

10:00 - 20:00

Субота

10:00 - 20:00

Неділя

10:00 - 20:00