• Головна
  • Новини
  • Компанія "ТЕРМІНУС" провела виїзний тімбілдінг для персоналу в Карпатах

Компанія "ТЕРМІНУС" провела виїзний тімбілдінг для персоналу в Карпатах

Створи свій інтер’єр #
Подзвонити менеджеру
Оберіть свій регіон

Персонал компанії "Термінус" отримав подарунок від керівництва компанії - проведення тімбілдінга в мальовничих Карпатах.

Зазвичай всі наші тренінги проходять в офісних приміщеннях. Для згуртованості колективу і розвитку єдиного командного духу був організований виїзний тімбілдінг в Карпатах. Дану святкову подію було направлено на підвищення рівня роботи в команді, згуртування єдиного командного духу, побудову стратегії і тактики дій, розуміння один одного, взаємної допомоги і т.д. Ми успішно пройшли багато перешкод та випробувань, які підготували тренера і які виникали протягом всієї поїздки. Брали участь в конкурсах. Після кожного виконаного завдання обговорювали свої правильні і не дуже дії та робили висновки. Після проведення такої поїздки, ми будемо проводити аналіз і застосовувати отриманий досвід у подальшій роботі. 

Завдяки таким тренінгам кожен раз переконуємося на скільки важливі кожен учасник процесу - кожна ланка в ланцюжку, взаємодопомога і єдність команди. В кінці кожного дня був насичений культурний вечір з проведенням конкурсів, врученням нагород і медалей.

Протягом усієї поїздки колектив компанії «Термінус» був в максимально у позитивному настрої. Команда дуже яскраво, активно і насичено провела час в колоритних Карпатах з користю та задоволенням, ділячись цим максимально позитивним зарядом з усіма, чого і всім бажаємо!