Місія, принципи, цінності

Місія

Компанія « TERMINUS » - успішне підприємство ,  що стабільно розвивається на вітчизняному ринку. Ми жодного дня не стоїмо на місці. Команда «TERMINUS» - це активні , сильні та впевнені у своїх силах люди. Ми ростемо , йдемо вперед. Постійно вдосконалюємось , чітко бачимо результат.

«TERMINUS» позитивний , відкритий. Це стабільна і надійна опора для партнерів , «прозора» і правдива книга для споживача.

Наша місія - забезпечувати свого споживача надійним захистом його володінь у вигляді високоякісних дерев'яних дверей . Двері «TERMINUS» - це не тільки спосіб відчути затишок , комфорт і захист свого домашнього вогнища. Це і відмінні функціональні характеристики : найвища якість деревини , відмінна звукоізоляція , гнучкість до різних кліматичних умов .

Принципи

Екологічність від « А » до « Я»

«TERMINUS » - виключно чистий бренд. Лінія екологічності проходить через весь процес. Від екологічності виробництва до екологічності репутації та комунікаційної політики компанії. Ми відверті і чесні з споживачем , відкриті. У створенні нашого продукту ми використовуємо натуральну сировину , виключаючи різні штучні матеріали. Природність « TERMINUS » полягає не тільки у виготовленні дверей з натуральної деревини , а й у використанні високоякісних оздоблювальних матеріалів європейських виробників , які безпечні для здоров'я людей. Крім того , виробництво повного циклу дозволяє компанії дбайливо ставитися до навколишнього середовища за допомогою використання продуктів переробки в якості палива для подальшого виробництва

Чорним по білому

Принцип «чорним по білому» відображає наш підхід до бізнесу. Ми прямолінійні і конкретні у своїх цілях і планах. Чіткість і ясність , як « чорним по білому» написано - це наше бачення ділових відносин

Відповідальна співпраця

Ми з повною відповідальністю ставимося до наших партнерів . Ми стабільні і прямолінійні у своєму баченні майбутніх ділових відносин . « TERMINUS » - це надійна опора для кожного партнера.

Немає меж досконалості

Ми жодного дня не стоїмо на місці. Постійно вдосконалюємось , зростаємо і рухаємося вперед. З минулого робимо висновки. «Сьогодні добре - завтра краще» - це запорука успіху!

Цінності

  • Репутація
  • Відповідальність
  • Прозорість
  • Стабільність
  • Професіоналізм