Статті

Основні етапи монтажу дверних блоків

Врізати дверну коробку відповідно до розмірів дверей. Встановити розпірки , які перешкоджають деформації коробки. За допомогою клинів , прокладок і будівельного рівня вивірити вертикальні положення стійок і горизонтальні положення перемичок , виставити відповідні зазори.

Умови експлуатації

Експлуатація дверних блоків виробляється всередині приміщень з вологістю більше 65% , при температурі від 15 С до 30С. Експлуатація можлива тільки у вертикальному положенні. Для догляду за поверхнею двері не користуйтеся миючими засобами, що містять абразивні матеріали і агресивні хімічні речовини , а також розчинники. Використовуйте тільки нейтральні засоби для догляду за меблями , відповідно до їх інструкцією із застосування

Зберігання та транспортування

Для попередження деформації (прогину) дверних полотен їх потрібно зберігати в горизонтальному положенні на жорстких піддонах з прокладками, в сухому провітрюваному приміщенні. Дверні блоки слід оберігати від прямого попадання сонячних променів, високих температур і намокання.

Монтаж

Монтаж дверних блоків повинен здійснюватися спеціалізованими будівельними організаціями. Закінчення монтажних робіт повинно підтверджуватися актом здачі-приймання робіт, оформленим у встановленому порядку. Рекомендується на 3-4 дні покласти дверне полотно в приміщенні , в якому воно монтується для вирівнювання параметрів вологості і температури.